W naszym zespole są osoby które zaprojektowały od podstaw oraz skomercjalizowały internetową platformę do wymiany walut – Kantoris.pl. Aplikacja jest pełnoprawnym kantorem internetowym, w którym można dokonywać transakcji sprzedaży oraz zakupu walut przez internet oferującą szereg funkcjonalności.

 

W naszym zespole są też osoby które stworzyły cały system sprzedażowe obejmujący również kampanie SEM skupione między innymi na wykorzystaniu Google AdWords.

 

Kantoris.pl obsłużył transakcje warte 2 500 000 000 złotych.

Kantorino

Kantorino Sp. Z o.o. jest operatorem platformy Kantoris.pl. Jako firma, z której usług korzysta regularnie ponad 1000 firm, potrzebowała ona identyfikacji wizualnej. Wprowadziliśmy ją więc w erę „Golden Age”, która pozwoliła wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Po stronie ludzi składających się na nasz zespół

  • Zaprojektowanie designu strony,
  • branding,
  • kreacja mailingów komercyjnych,
  • kampanie SEM,
  • optymalizacja strony,
  • wprowadzenie firmy w Social Media,
  • pomoc w budowaniu strategii marketingowych,
  • organizacja i projekt konkursów.

Strona www

Prezentacja Power Point

Przedstawienie wachlarza usług Kantorino Sp. z o.o. wymagało stworzenia multimedialnej prezentacji, która będzie tworzyć harmonijną całość  ze stroną internetową, pod względem zawartości i designu. Prezentacja do dziś pełni rolę informacyjną dla nowych klientów firmy.

Facebook Ads

Materiały wideo również nie są nam obce. Na potrzeby konkursu Kantorino przygotowaliśmy promocyjny spot, który rozpowszechnialiśmy jako video reklamę na platformie reklamowej FacebookAds

Google AdWords

Na  początku naszej działalności stworzyliśmy tysiące kreacji graficznych wykorzystywanych  zarówno w kampaniach sprzedażowych jak i wizerunkowych. Niestraszne nam kreacje display, grafiki do kampanii AdWords, Social Media i mailingów. Zebraliśmy doświadczenie i wiemy jak wykorzystać pełen potencjał powierzonej nam przestrzeni, by osiągnąć odpowiednie wyniki

DiFrame

Innowacyjne projekty, jakie oferuje firma Diframe.pl potrzebowały równie wyjątkowej prezentacji. Wykonana przez nas strona internetowa wymagała szczególnego zaangażowania. Nasze pomysły przyczyniły się do przedstawienia produktów w zupełnie nowym świetle. W konsekwencji powstała strona internetowa o wyjątkowym design, która dzięki naszym działaniom SEM, utrzymuje się w czołówce wyszukiwarkach internetowych. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

strona www diframe.pl

Prezentacja power point

Prezentacja jaką przygotowaliśmy aktywnie wspomaga sprzedaż DiFrame

Reklama Alior Bank

W ramach przeprowadzanej przez nas kampanii reklamującej Konto Rozsądne w Alior Banku S.A. informowaliśmy, że  klienci tego banku dzięki zwrotowi za poczynione zakupy spożywcze uzyskiwali kod rabatowy w wysokości 75 zł do wykorzystania na zakup gry w sklepie na portalu gametrade.pl . W ten sposób klient przeznaczał zwrócone mu środki na swoje hobby czyli gry. Dzięki tej kampanii bank mógł trafić do swoich klientów zwracając uwagę na ich zainteresowania zamiast tradycyjnie tylko informować o swoim produkcie. Wykorzystana w kampanii grafika została dostarczona przez Alior Bank

HBO Serial Gra o Tron

Na potrzeby promocji kultowego serialu Gra  o Tron, w ramach portalu gametrade prowadzona była kampania display wykorzystująca również prywatną wiadomość.

Materiały zostały dostarczone przez agencję obsługującą HBO Polska

Konkurs Audioteka

Współpracując z firmą Audioteka S.A. przeprowadziliśmy kampanię promującą konkurs związany z grą "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Wykorzystaliśmy przy tym całą gamę narzędzi:  Welcome Screeny, post na fanpage gametrade.pl. , remarketing na Display GT w formie Halfpage oraz dedykowany konkursowi Landing Page. Fani gry biorący udział w konkursie mogli wygrać audiobooki z serii "Wiedźmin" oraz dodatki do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Wykorzystana w kampanii grafika została przygotowana przez zespół Agencji Kreatywnej Gametrade.

Do produkcji każdej strony www przez nasz zespół dodajemy gratis pakiet reklamy typu display

Startup doprowadzony do

2 500 000 000 przychodów

zobacz stronę www

zobacz stronę www

Zobacz prezentacje online

zobacz stronę www

Zobacz prezentacje online

Nasze osiągnięcia

 Gametrade.pl  2017